15. května 2013

Jak bylo v Risoulu na Big Snow Jam Original 2013?

Je to měsíc co jsme se vrátili z ridefestivalu BigSnowJam Original v Risoulu a to je ideální příležitost zhodnotit náš zatím nějvětší festivalový zájezd do Alp a pozvat Tě na Summer Jam - letní sportfest u moře.

Do francouzských Alp jsme vyrazili 5. dubna a jak leckdo z 350 jammers může potvrdit, zábava začala už v buse. Když jsem v sobotu odpoledne dorazili do střediska sněžilo. A i když na sjezdovkách bylo přes metr sněhu, čerstvý prašan by nás v dubnu určitě potěšil. Mimochodem report z Big Snow Jam Original 2013 najdeš taky na webu freeride.cz

Ubytovali jsme se a rozdání skipasů pokračovalo welcome party na baru Anapurna. Neděle, první den na svahu, první den skitestu OxSkis a odpoledne 3. ročník legendární Bikini Ride.
Dvě stovky ride chicks v bikinách a riders v boratkách. Detaily ve videu :-)


Bikini jízda pokračovala na aprés párty, díky Big Snow Drink card jsme kalili pivo za 2 eur - hurá :-) Snow party měla multi-kulti atmosféru a duel na baru jsem dávali Česko a Slovensko vs. Belgie a Holandsko.

Kompletní fotogalerii z Big Snow Jam Original 2013 najdeš na www.fb.com/bigsnowjam
V pondělí už od ráno probíhaly workshopy. Big Snow Jammers se mohli naučit nový triky ve snow parku ve Varsu s pro riders nebo ladit formu na lyžích a snowboardu s přátelskou bandou instruktorů. Večerní párty v klubu Le Reflex pak díky nadupanýmu line-upu jela až do rána. Na závěr večera všechny zabila otázka DJ Wiche "lyže nebo snowboard"? 

Videa z BigSnowJam akcí najdeš na www.youtube.com/user/bigsnowjamczV úterý bylo zataženo a sněžilo tak jsme s nadějí očekávali středeční blue bird day - tedy kombinaci prašanu a modrého nebe a...povedlo se.  Ve čtvrtek jsem vyrazili na výlet do Cannes a v jeden den jsme si tak užili zasněžený svahy i koupání v moři.
Alpy a koupání v moři v jediný den:-)

Málem bych zapomněl na turnaj ve volejbale a nadupaný koncert kapely Ovehype v lyžárně

Posíláme díky všem Big Snow Jammers az skvělou atmosféru a těšíme se, že se s váma  uvidíme na Big Snow Jamech v zimě 2013/2014. 
Žádné komentáře:

Okomentovat